NattoPlus از دکتر سیناترا – آیا این یک پاسخ واقعی برای جریان خون موثر است؟

درباره دکتر NatatPlus مطالب زیادی درباره دکتر NatatPlus گفته شده و در مورد آن بحث شده است – آیا شایسته چنین بررسی است؟ آیا واقعاً از طریق افزایش گردش خون ، سلامت قلب را تقویت می کند؟ آیا این همان گونه که برای بازار عرضه می شود یک محصول حیاتی برای زندگی شما است؟ آیا واقعا گردش خون سالم در ریشه داشتن قلب سالم است؟

قبل از اینکه به این س questionsالات پاسخ دهیم ، بیایید بر آنچه علم به ما می گوید تمرکز کنیم. مطالعات نشان می دهد که فشار خون بالا ، لخته شدن خون و تجمع پلاک در داخل رگها (همراه با سخت شدن رگهای خونی) از دلایل اصلی سکته ، حمله قلبی و مرگ است.

به عبارت دیگر ، جلوگیری از این مشکلات می تواند یا حتی سلامت قلب شما را تضمین کند و زندگی طولانی و فعالی را تضمین کند.

ریشه همه این مشکلات در واقع پیری است. با افزایش سن ، بسیاری از هترین متخصص قلب در مشهد عملکردها کاهش می یابد ، آنزیم های حیاتی از بین می روند یا از سیستم شما ناپدید می شوند ، هورمون ها به طور نامنظم تولید می شوند و هر یک از این مشکلات به سلامت قلب شما سرایت می کنند.

بنابراین ، با شروع میانسالی ، این امر معمول است که افراد از فشار خون بالا ، کلسترول بالا ، غلیظ شدن خون ، تصلب شرایین و غیره رنج می برند. این بدان معنی است که شما به چیزی احتیاج دارید که (1) جریان خون شما را آزاد نگه دارد و (2) اطمینان حاصل کند که عروق جریان خون از داخل و خارج سالم است.

در اینجا دکتر استیفن سیناترا حضور دارد. وی به عنوان یک متخصص قلب و عروق بیش از سه دهه ، که یک دهه از آن را به عنوان رئیس قلب و عروق در بیمارستان یادبود منچستر گذراند ، وی توصیه می کند که در کنار هم با حفظ سلامت خون ، خون عروق نیز به توجه و محافظت نیاز دارند.

NattoPlus از دکتر Sinatra هر دو مورد را برطرف می کند – اولین ماده Nattokinase در برابر ضخیم شدن و لخته شدن خون مشابه آنزیم طبیعی بدن پلاسمین همراه با افزایش تولید طبیعی پلاسمین عمل می کند.

این محصول همچنین دارای ترکیبات کلیدی دیگری مانند ویتامین C ، آرژنین ، منیزیم ، بیوفلاونوئیدها و زردچوبه است تا اطمینان حاصل شود که سلامت عروق خونی به خطر نیفتد.