سه ستون موفقیت برای استفاده در کار شما در مشاغل اداری خانگی

من اخیراً در حال فكر كردن به روش هایی بوده ایم كه می توانیم تلاش كنیم برای رقابت بالاتر با یك رقابت مشكلاتی تلاش كنیم. تجارت کوچک من در چند وقت اخیر به بخشی از بازی بزرگتر و با بودجه بهتر عقب افتاده بود. من مسئولیت زیادی را در قبال آن بر عهده گرفتم ،. من می خواستم اطمینان حاصل کنم که من فردی هستم که برای رفع عوارض کار می کردم. من تصمیم گرفتم که واقعاً ایده بسیار خوبی است که ببینم چه کاری ممکن است در حوزه بازاریابی دیجیتال شما انجام دهم. من در این مورد بسیار شنیده بودم ، با توجه به اینکه احساس می کنم در حال حاضر باید چیزی برای دویدن با پا برهنه وجود داشته باشد. اگر این همه به این مشاغل دیگر کمک می کرد ، مطمئناً می تواند معجزه هایی برای من ایجاد کند.

شما به طور کلی اولین احساس شگفت انگیز را ایجاد می کنید بدون اینکه فردیت خود را از دست دهید. بله ، برای ایجاد اولین برداشت خوب ، باید در مقدار مدیر مدیر اینستاگرام جا بیفتید. اما همه اینها به مناسب بودن با شرایط شما و بیان فردیت شما به طور مناسب در متن شغلی که متقاضی آن هستید بر می گردد.

بهترین و مناسب ترین روش برای ترجیح آژانس مناسب جستجوی نزدیک به تولید تیزر تبلیغاتی  موتور جستجوی مورد نظر شماست. در اوایل تعداد اندکی از جزئیات آدرس ایمیل آژانس هایی هستند که حداقل یک کار باتجربه را برای استفاده خود انجام داده اند. اگر این نوع تولید تیزرهای تبلیغاتی قادر به تکمیل این موارد باشند ، به اندازه کافی قادر به انجام همان کار برای سازمان شما هستند.

محتوا چیزی نیست که خودش نشان دهد. این همان چیزی است که شما دریافت خواهید کرد ، یک بار که از برچسب ها استفاده کرده اید. این شرکت از شهرت خاص خود شرکت برخوردار است. از این رو ، تولید محتوا را نمی توان در همان درجه واقعی قرار داد که محتوای نوشتن سئو SEO است.

من بهتر فهمیدم که من یک آژانس بازاریابی دیجیتال دارم که به من کمک می کند “ایجاد بهترین کمپین های بازاریابی ممکن است. این چیزی بود که آنها شخصاً آموزش دیده بودند و می توانستند آن را انجام دهند ، با این وجود دور از دسترس بود. با توجه به این حقایق ، من می دانستم که چه زمانی می خواهم آنها را استخدام کنم تا دوباره بررسی کنم که آیا چیزی را بهم نزنم. من با م agencyثرترین آژانس تلفنی تماس گرفتم و از آنها پرسیدم که این افراد برای کمک به من در صورت استفاده از دیجیتال دیجیتال چه هزینه ای را شارژ می کنند. من از نقل قول هایی که آنها به من می گفتند خوشحال شدم ، بنابراین بلافاصله آنها را استخدام کردم.

سفارش کیت نمونه. این کیت های نمونه کاغذ به طور کلی رایگان هستند. حتی می توانید با بخش خدمات مشتری آنها تماس گرفته و نمونه های آزمایشی چاپ شده مشتری را بخواهید. بیشتر چاپگرهای آنلاین نمونه هایی را نگه می دارند تا کیفیت آنها را برجسته کرده و سپس ایده های جدیدی را در مشتریان خود ارائه دهند. خجالتی نباشید ، تلفن را بگیرید و به آنها زنگ بزنید.

نکته دوم معمولاً اهداف شما را به سه دسته تقسیم می کند: کلمات کلیدی کوتاه ، متوسط ​​و طولانی. من طرفدار این هستم که شما باید لیستی جدا از اهداف شخصی ، شغلی و زندگی خود داشته باشید. این لیست غیرعمومی مواردی را شامل می شود: روابط شخصی ، استفاده از اوقات فراغت ، فعالیتهای رشد شخصی ، خواندن موضوع خاص ، شرکت در کلاسها یا سمینارهای آموزش مداوم ، موارد دیگر. لیست اهداف حرفه ای شما باید به طور واضح برای ایجاد مشاغل شما ، افزایش درآمد ، کاهش هزینه ها ، برنامه ریزی استراتژیک ، بازاریابی ، مدیریت کارمندان ، ایجاد مشارکت و برقراری ارتباط تجاری مفید باشد. اهداف زندگی ، تصویر گسترده تری از هر آنچه را که می خواهید در زندگی به پایان برسانید و آنچه را که می خواهید به خاطر بیاورید ، در بر می گیرد.

پنیر را برش دهید. از کلیپ آرت های پنیردار در قطعات یا بروشورهای فروش جدی خودداری کنید ، مگر اینکه مشتریان شما ماهیت جدی تری نداشته باشند ، در حالی که لوازم مهمانی یا نمایش عروسکی کودکان.